Aktuality » Pozvánka na Rodinné prázdniny s Klub(ovnou) Luna

Pozvánka na Rodinné prázdniny s Klub(ovnou) Luna

Klub(ovna) Luna je volnočasové centrum Městské knihovny v Lounech, které nabízí novinku – příměstské tábory v době jarních prázdnin – a to od 7. do 11. března 2022. Takzvané Rodinné prázdniny.

Akce je určená pro milovníky přírody a vycházek, každá generace je vítána. Nebude chybět dobrodružství, tvoření, povídaní, zkrátka poznávání, pohoda a legrace. Čeká Vás řízená denní aktivita pro děti ve věku od 7 do 11 let bez doprovodu, pro rodiče s dítětem, a klidně i singl dospěláka. Společně si užijeme každý den jako velká rodina, v době od 8:00 do 15:30 hodin.

Malá ochutnávka prázdninového menu je již připravená, tvoří ho například procházky do okolí Loun, kvízy o přírodě, smyslové hry a na rozloučenou s celým týdnem plánujeme výlet do cítolibské bažantnice, kde je připraven program, zakončený opékáním vuřtů. Prostě toulky přírodou a objevování jejích krás jsou základem!

Pro tvořivce máme speciální klub Kreativní máma, který je naplánovaný na středeční dopoledne a společně si vyrobíme jarní dekorace k vyzdobení prostoru klubovny. Hlavní myšlenka rodinných prázdnin je rodina, příroda, ekologie a sounáležitost s přírodou.

Cena tábora činí 80 Kč na osobu / den, zvýhodněná cena je za model rodič + dítě. Přihlásit se lze na celý týden, nebo i po jednotlivých dnech. Bližší informace na telefonu klubovny 736 472 712.

Závazné přihlášky budou k dispozici ke stažení na webu nebo osobně ve studovně Městské knihovny Louny a samozřejmě i v klubovně. Platba s vyplněnou přihláškou je možná pouze klubovně (SNP 2206, Louny, všední dny 9:30 – 12:30 / 13:30 – 16:30 hodin).

Kontroly covidových opatření budou prováděny dle aktuálních vládních opatření.

Věříme, že se bude jednat o akci, která se stane tradicí, osloví rodiny i samotné účastníky, dětmi počínaje, přes maminky i tatínky, seniory konče. Jsme tady pro všechny a všechny Vás také na ní srdečně zveme!


Tým Luna

Ke stažení

přihláška - DĚTI

přihláška - RODIČE S DĚTMI

přihláška - DOSPĚLÍ

souhlas GDPR - DĚTI

souhlas GDPR - DOSPĚLÍ

doklad o bezinfekčnosti - DĚTI

doklad o bezinfekčnosti - DOSPĚLÍ