Krajské postupové přehlídky 2018

Krajské postupové přehlídky 2018

                        

 

Aktuální nabídku seminářů pro pedagogy a vedoucí souborů v rámci celostátní přehlídky Dětská scéna 2018 najdete ke stáhnutí zde.

 

Termíny postupových přehlídek uměleckého přednesu a divadel poezie 2018:

Louny, Poeticky! 2018:
10. - 11. března 2018

Dětská scéna Louny 2018 - oblastní kolo:
25. března 2018

Dětská scéna Louny 2018 - kraj - divadlo:
20. dubna 2018

Dětská scéna Louny 2018 - kraj - recitace:
21. - 22. dubna 2018


Výsledková listina

Dětská scéna Louny - krajské kolo

Divadlo
Cena s doporučením na celostátní přehlídku DS Svitavy 2018
Zbytky: Puš Ap - ZUŠ F. L. Gasssmanna Most
Žlutý citrón: Ela a Lila - ZUŠ Louny
Špenát a kedlubna: Plaznazbor - ZUŠ F. L. Gasssmanna Most
Děti v Kaši: Nová Jana - ZUŠ F. L. Gasssmanna Most

Čestné uznání za výpověď v autorské inscenaci
Mladivadlo ZUŠ Litoměřice: Já (work in progress) - ZUŠ Litoměřice

Čestné uznání za přednes autorských textů
Puberťáci s.r.o.: A co říkají vám - ZUŠ Litvínov

1. kategorie:
Čestné uznání za přednes
Viktorie Hedánková - Libochovice
František Kopecký - Litvínov
Johana Kováčová - Postoloprty
David Pelc - Litvínov
Adriana Vedralová - Děčín
Adam Kuřík - Žalany

Cena poroty za přednes
Jan Legutko - Žatec
Eliška Mádlová - Ústí nad Labem
Ema Černá - Litvínov

2. kategorie
Čestné uznání za přednes
Antonín David - Ústí nad Labem
Ema Dobrovodská - Litoměřice
Vendula Elmanová - Teplice
Jan Josef - Varnsdorf
Maya Losová - Ústí nad Labem

Cena poroty za přednes
Aneta Chomová - Žatec

Cena s postupem na celostátní přehlídku DS Svitavy
Štěpánka Gregorová - Žatec
Tomáš Kisiel - Kadaň

3. kategorie
Čestné uznání za osobitý přednes
Agáta Krobová - Litoměřice
Viktorie Krobová - Litoměřice

Čestné uznání za přednes
Jana Korbová - Most

Čestné uznání za emotivní přístup k přednesu
Alex Karagyaur - Krupka

Cena poroty za přednes
Jan Kunz - Litvínov

Cena s postupem na celostátní přehlídku DS Svitavy
Anna Horáková - Rumburk
Ondřej Kejzlar - Děčín

4. kategorie
Čestné uznání za přednes textu Karla Čapka Vynálezce
Tomáš Friese - Varnsdorf

Čestné uznání za přednes textu Jaroslava Haška Dobrý voják Švejk
Jan Kernaševič - Bohosudov

Čestné uznání za osobitý přednes
Natálie Paulová - Krupka

Čestné uznání za přednes přírodopisné studie Študáci a kantoři Jaroslava Žáčka
František Tichý - Litoměřice

Cena poroty za přednes
Natálie Kučerová - Louny

Cena s postupem na celostátní přehlídku DS Svitavy
Marek Vyskočil - Žatec
Ondřej Krejča - Litvínov


Dětská scéna Louny 2018

krajské kolo - divadlo

8.20: Plaznazbor - Špenát a kedlubna

9.10: Ztráta - Děti v Ohni

10.20: A co říkají vám - Puberťáci s.r.o.

11.30: Já (work in progress) - Mladivadlo ZUŠ Litoměřice

12.00: Porada lektorksého sboru, rozbor

12.30: Oběd

13.00: Prolog - Zlodějka knih - Žalánci

13.40: Nová Jana - Děti v Kaši

14.10: Vrána a liška - Nela Jankurová, Anastázie Zvoníková

14.50: Puš Ap - Zbytky

15.30: Ela a Lila - Žlutý citrón

16.20: 100 a pak možná - Stonožka ve sprše

16.50: Porada lektorksého sboru, rozbor

17.20: Vyhlášení výsledků

Změna programu vyhrazena.

krajské kolo - přednes

Předběžný časový plán

sobota 21. dubna 2018
8.30 - prezence 1. kategorie
8.45 - ladění
9.00 - předskokani přehlídky
9.15 - 1. kategorie 1. část
9.45 - přestávka
10.00 - 1. kategorie 2. část
10.30 - porada lektorského sboru
11.00 - vyhlášení výsledků
11.15 - rozhovory lektorů s recitátory

12.00 - 12.30 - oběd

12.30 - prezence 3. kategorie
12.45 - ladění
13.00 - 3. kategorie 1. část 1. texty
13.45 - přestávka
14.00 - 3. kategorie 2. část 1. texty
14.30 - porada lektorského sboru
15.00 - 3. kategorie 2. texty
15.30 - porada lektorského sboru
16.00 - vyhlášení výsledků
16.15 - rozhovory lektorů s recitátory

neděle 22. dubna 2018
8.30 - prezence 2. kategorie
8.45 - ladění
9.00 - předskokani přehlídky
9.15 - 2. kategorie 1. část
9.45 - přestávka
10.00 - 2. kategorie 2. část
10.30 - porada lektorského sboru
11.00 - vyhlášení výsledků
11.15 - rozhovory lektorů s recitátory

12.00 - 12.30 - oběd

12.30 - prezence 4. kategorie
12.45 - ladění
13.00 - 4. kategorie 1. část 1. texty
13.45 - přestávka
14.00 - 4. kategorie 2. část 1. texty
14.30 - porada lektorského sboru
15.00 - 4. kategorie 2. texty
15.30 - porada lektorského sboru
16.00 - vyhlášení výsledků
16.15 - rozhovory lektorů s recitátory


Dětská scéna Louny 2018 - oblastní kolo

Výsledková listina

1. kategorie
Postup do krajského kola
Johana Kováčová, Zuš Postoloprty
Jan Legutko, Zuš Žatec

Čestné uznání
Ema Bučilová, Zuš Žatec, za celkový projev

2. kategorie
Postup do krajského kola
Štěpánka Gregorová, Zš Komenského alej Žatec    
Aneta Chomová, Zuš Žatec
Nikol Nechanická, ZŠ J. A. K. Louny

Čestné uznání
Přemysl Synek, Zuš Žatec, za výběr textu
Petra Zakouřilová, Zuš Postoloprty, za výběr textu

3. kategorie
Postup do krajského kola
Jiří Mašek, Gymnázium Žatec

Čestné uznání
Andrea Pišťáčková, Zuš Postoloprty, za výběr textu Inkoust a křída

4. kategorie
Postup do krajského kola
Natálie Kučerová, GVH Louny
Marek Vyskočil, Zuš Žatec


Louny, Poeticky! 2018

Výsledky:
Postup na Wolkrův Prostějov získali:

Mikuláš Beck
Nicole Haismanová
Eva Venclíková

Zvláštní cenu lektorského sboru za osobitý a poctivý přístup k textům získala:
Aleně Harciníkové


Ke stažení:
Louny, Poeticky! 2018

PROPOZICE (PDF)

Přihláška - sólista: DOC RTF PDF

Přihláška - soubor: DOC PDF

PROPOZICE WP 2018

Dětská scéna Louny 2018 - KRAJSKÉ KOLO

PROPOZICE - SÓLISTÉ (PDF)

PROPOZICE - SOUBORY (PDF)

Přihláška - sólista: DOC RTF PDF

Přihláška - soubor: DOC PDF

Dětská scéna Louny 2018 - OBLASTNÍ KOLO

Propozice + přihláška: DOC RTF PDF


Lektorské sbory:

Louny, Poeticky! 2018: 10. - 11. března 2018
Jan Anderle
Lucie Veličková
Renata Vordová

Dětská scéna Louny 2018 - oblastní kolo: 25. března 2018
Jana Hrbková
Oksana Kaplanová
Johana Prošková

Dětská scéna Louny 2018 - kraj - divadlo: 20. dubna 2018
Jakub Hulák
Renata Vordová
Emílie Zámečníková

Dětská scéna Louny 2018 - kraj - recitace: 21. - 22. dubna 2018
Oksana Kaplanová
Renata Vordová
Emílie Zámečníková

 

krajské kolo - přednes